niedziela, 28 lutego 2010

...mała orkiestra wielkiej pomocy zagrała w Libiążu

Przed chwilą odebrałam maila od Pani Iwony Filipek z Libiąża, z informacją, iż Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zagrała w tamtejszym Zespole Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców !!!
Witam serdecznie – pisze pani Iwona. -
Chciałam poinformować, że w sobotę 27 lutego na konto Igorka zostały przelane pieniądze w kwocie 1062 zł, zebrane przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu.
Samorządy Uczniowskie oraz Szkolne Koło PCK zorganizowały 11 i 12 lutego kiermasz, na którym sprzedawane były ciasta przygotowane przez uczniów i ich rodziców. A 15 lutego odbyła się aukcja pamiątek, przekazanych przez nauczycieli i uczniów na rzecz Igora.
Na bieżąco śledzimy na blogu zmagania Igorka z chorobą. Bardzo cieszymy się z ostatnich dobrych wiadomości. Wspieramy Was myślą i modlitwą w tych trudnych chwilach.”

Kochani - dziękujemy za wasze cudowne serca!!! Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy na rzecz Igorka to już potężna symfonia dobroci, która wychodzi poza granice naszego miasta i powiatu! Jeżeli tylu z Was jest z nami, wspiera nas w imię dobra, to dobro MUSI zwyciężyć i MUSI pokonać chorobę!!!!
Jesteście wspaniali. Solidarni, wrażliwi i zaangażowani. To czego dowiadczamy każdego dnia, to cud wiary w drugiego czlowieka. W jego bezinteresowną dobroć. Każdy dzień przynosi dobrą nowinę. Dzięki Wam Kochani ...jeszcze będzie przepięknie ... i normalnie. Po prostu. Zwyczajnie. Tylko tego nam trzeba.
PS. Jutro rano wyjazd do Krakowa. Rozpoczynamy III cykl chemioterapii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz