wtorek, 9 lutego 2010

... poprawa


Igorek przespał spokojnie noc. Opieka lekarska jest tu znakomita, wyniki badań niemal natychmiast, pani doktor zaglądała do nas kilka razy- wieczorem w nocy i nad ranem. Rano było już znacznie lepiej. Brzuszek nie bolał, gorączka ustąpiła. Mamy biegunkę, ale powoli wrócił apetyt i co najważniejsze – dobry humor. Zaświeciły się figliki w oczkach i pojawiły dołeczki w policzkach i chęć do psot….
Na oddziale poruszenie. Mamy wirus ospy…. To groźne zwłaszcza dla dzieciaków, które mają leukopenię. Wszystkim dzieciom lekarze zaaplikują immunoglobuliny zawierającej przeciwciała przeciw ospie wietrznej.
Jutro Igorek ma mieć badanie u laryngologa, a jak wszystko będzie dobrze – planową jedną dawkę chemii. Zobaczymy jak się będzie czuł.
W niedzielę oświęcimscy kibice hokeja zbierali pieniądze dla Igorka. Do akcji włączyła się też drużyna Aksam Unii. Swoją reprezentacyjną koszulkę przekazał na aukcję m.in. Mariusz Jakubik. Jak się dowiedzieliśmy - to nie pierwsza akcja charytatywna kibiców Unii.
Charytatywnie było na Krakowskim Salonie Poezji, gdzie wystawiono puszki dla Igorka a August Kowalczyk zadedykował Igorkowi pierwszy z przeczytanych wierszy…. Materiał filmowy tutaj: http://www.kasztelania.pl/aktualnosci_v.php?page=0
O klimatycznej imprezie w B-azylu, która zgromadziła wielu artystów i dużą publiczność- pisze Paweł Wodniak i zamieszcza zdjęcia tutaj:
http://www.faktyoswiecim.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2648:owicim-b-azyl-ttni-yciem-dla-igorka&catid=47:fakty&Itemid=122
Kochani - dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz