środa, 10 lutego 2010

...spektakl dla Igorka


W czwartek - 11 lutego 2010 r. o godz. 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl na rzecz Igorka - "Ojcze nasz... którędy droga?".
Szanowni Państwo,
"Dlaczego wszystko jest tak proste, póki nie przytrafia się Tobie?"- pyta Gaba Kulka w jednej ze swoich piosenek. Ktoś inny powiedział, że tylko cienka granica dzieli nas zdrowych od tych, którzy chorują i cierpią. W ubiegłym roku Albert Bartosz zajmował się organizacją koncertu na rzecz chorego syna swoich przyjaciół. Dziś jego 4-letni synek, Igorek, potrzebuje pomocy. Mały Igor w magiczny sposób jednoczy mieszkańców Oświęcimia w działaniach wspierających jego rodziców w walce z chorobą. Pomaga każdy, ci, którzy znają rodzinę Bartoszów i ci, którzy poznali ich poprzez informacje o chorobie ich syna.
W łańcuch pomocy włączył się też Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Oświęcimiu, a grupa teatralna VERBUM działająca przy naszej szkole w dniu 11 lutego 2010 r. o godz. 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystawi spektakl pt: "Ojcze nasz... którędy droga?".
Pozyskany podczas przedstawienia dochód zostanie przekazany na konto Igorka. Jego los porusza nasze serca i nie pozwala przechodzić obojętnie wobec jego choroby.
Zapraszamy serdecznie do udziału w spektaklu. Pamiętajmy, że naszym skarbem jest nie to co mamy, ale to czym się dzielimy z innymi.
Z wyrazami szacunku
Halina Musiał - Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Oświęcimiu

Kochani - dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz