niedziela, 14 lutego 2010

...Walentynki w Laskowej także dla Igorka

Na portalu internetowym www.kasztelania.pl natknęłam się na poniższą informację, którą pozwoliłam sobie przekleić poniżej.

[14.02.2010] Członkowie Szkolnego Klub Wolontariatu "Słoneczni", działającego przy Niepublicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Laskowej, kolejny raz udowodnili, że są zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Tym razem nie pozostali obojętni na los małego Oświęcimianina, Igorka i jego Rodziców, którzy chcą zrobić wszystko, żeby zachować uśmiech na twarzy swojego dziecka.
„Słoneczni” wykorzystali Walentynki jako doskonałą okazję do zorganizowania pomocy.
Już kilka dni wcześniej dziewczęta pod okiem Lindy Balonek przygotowały walentynkowe upominki, które można było kupić swojej sympatii podczas specjalnej "Dyskoteki dla Igorka". Breloczki, ołówki, podstawki i etui na telefony komórkowe, wykonane przez „Słonecznych” nabrały podczas tej dyskoteki podwójnej wartości: sprawiły radość tym, którzy zostali obdarowani, ale przede wszystkim przyczyniły się do zasilenia konta Igorka.
- To będzie niezapomniany Dzień Świętego Walentego w naszym gimnazjum, bo nie było to tylko zwykłe święto zakochanych, ale przede wszystkim kochających. Kochających każdego, a szczególnie tych, którym trzeba pomóc.

Niepubliczne Gimnazjum w Laskowej
Dziękujemy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz