piątek, 5 lutego 2010

... w "Kronice" o Igorku

Dziś na oddziale wizyta dziennikarzy TVP Kraków. Przygotowują materiał o Igorku i o wspaniałej reakcji oświęcimian na chorobę naszego dziecka. Igorek wita się z redaktorem i operatorem TVP Kraków, jak z dobrymi kolegami- przedstawia się, mówi skąd jest, ile ma lat. – Ja oglądam TVP Info – dodaje… (TVP Info to ulubiony program Janoszka). Po tekście, że najlepszym klubem na świecie jest Wisła Kraków oraz, że jego ulubiony piłkarz to Paweł Brożek, dziennikarze oznajmiają, że redakcja sportowa TV Kraków cała należy już do niego.
Materiał o Igorku wyemitowany zostanie jutro, w sobotniej kronice w TVP Kraków o 17.30.
W niedzielę odbędą się – koncert w Bazylu dla Igorka oraz Salon Poezji w MDSM, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Igorka.
Tekst w Polskiej Gazecie Krakowskiej:
http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/218414,oswiecim-kwestujemy-dla-igorka-nieprzerwanie,id,t.html

3 komentarze:

 1. Moniko, Albercie, i chyba przede wszystkim Igorku- jestem z Wami cały czas, widzę że wiara napędza Wasze siły każdego dnia, każde spojrzenie na kroplówkę, niby mimochodem rzut oka na kalendarz i liczenie dni... To może cisnąć łzy do oczu, ale jednocześnie wzmacnia, oczyszcza. Nadzieja umiera ostatnia, ale radość i siła do życia rodzą się jako pierwsze, i już zostają. Wierzę gorąco w to, że pewnego dnia spotkamy się w Układzie na imprezie, na przykład rocznicy wyjścia Igorka ze szpitala.. Byle do przodu, Moi Drodzy. podpisano- Życie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani, podobno świetne wyniki uzyskuje prof. dr hab. Tomasz Trojanowski z Lublina, może warto wziąć pod uwagę ewentualną konsultację Igorka:
  http://www.medicus.lublin.pl/2005/03/04_trojanowski.htm
  Trzymam kciuki za całą Waszą dzielną rodzinkę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam serdecznie i wierzę, żę będzie dobrze! Uśmiech na twarzy tak młaej istoty jest bardzo cenny!Pozdrawiam rodzinę...

  OdpowiedzUsuń