sobota, 20 marca 2010

...a świat nadal zaskakuje


Od ludzi, przy chorobie Igorka, dostajemy wszystko to co najlepsze. Dzieją się wręcz cuda. Dlatego myśleliśmy, że już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Ale tego, że Igorkowi będą pomagali ....więźniowie, na prawdę nie byliśmy w stanie przewidzieć.
To jest e-mail od naszego drogiego kolegi Piotra Struczyka z TVP.
Witam wszystkich :)
6 kwietnia o 18:00 w OCK odbędzie się, mniej więcej, godzinny pokaz filmów komediowych, zrealizowanych przez oświęcimskich filmowców-amatorów. Będzie miał miejsce także krótki quiz z symbolicznymi nagrodami.Dostaliśmy rękodzieło artystyczne z zakładu karnego w Trzebini, za co należą się ogromne podziękowania dla naczelnika i osadzonych, którzy zechcieli przekazać nam swoje prace. Do nawiązania współpracy z Z.K. w Trzebini bardzo, bardzo przyczynił się Marek Mendela (Radio Kraków). Udało nam się zdobyć także kilka innych drobiazgów, a nawet jedno zdjęcie z aktem (???) od Krzysztofa Janika (ale podobno to nie on jest na tym zdjęciu). Będzie także do kupienia darmowa reklama (taki pakiet) na portalach oswiecimskie24, faktyoswiecim i pegaz.info. Na początku imprezy swoim śpiewem zaszczyci nas Joanna Kasperek-Szymonik, którą wszyscy doskonale znamy :)
AKF nakręcił spot reklamowy, który powinien pojawić się jutro na trzech wyżej wymienionych portalach równocześnie - przynajmniej teoretycznie.

Szukamy jeszcze potencjalnych sponsorów, którzy chcieliby umieścić plansze reklamowe w blokach projekcyjnych, między filmami. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to gorąco namawiam, aby się z nami nim podzielił :)
To chyba tyle. Będę znowu pisał jeśli coś mi się przypomni.
Dołączam pozdrowienia :)


Jednocześnie przypominamy, że dziś w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Chelmku (Plac Kilińskiego 3) dla Igorka zagra MOWP.
Wystąpią: Eight Pigs; Funky Beegos – Night Fever; Krzywa Alternatywa
oraz Wojtek Klich i Bardzo Orkiestra.
Start godz. 17.00.
Serdecznie zapraszamy!!

3 komentarze:

  1. ...wiezniowie mnie naprawde rozbwili :))...i tradycyjnie wzruszyli!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ... a co w tym takiego zabawnego? Więźniowie to nie ludzie?

    OdpowiedzUsuń
  3. ...wiezniowie tez ludzie...wiec mam nadzieje, ze maja poczucie humoru:)

    OdpowiedzUsuń