piątek, 12 marca 2010

Kubuś... spektakl dla maluchów i dla Igorka


Dziś na skrzynce mail od mojej przyjaciółki Asi z MDSM. Informacja o kolejnej inicjatywie fantastycznego Leszka Szustera (dyr. MDSM) i jego zespołu oraz dyrekcji OCK czyli spektaklu dla dzieci w wykonaniu studentów PWST pracujących pod okiem wspaniałej aktorki - kochanej Ewy Kaim.
Spektakl obejrzy Igorek wraz z bratem i rodziną. Zajmie miejsce na balkonie, który ze względów ostrożności (ochrona przed wirusami, infekcjami) zostanie wyłączony dla innych użytkowników - przepraszamy i dziękujemy!

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, a szczególnie dzieci z rodzicami i dziadkami na spektakl „Kubuś i Reszta”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 marca o godz. 15.30 w Oświęcimskim Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24.
Jest to muzyczne przedstawienie w wykonaniu studentów II roku wydziału aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie pod pedagogiczną opieką Ewy Kaim.
Występują: Małgorzata Gorol, Martyna Krzysztofik, Kamila Kuboth, Kasia Dorosińska, Janek Jurkowski, Łukasz Stawarczyk, Bartek Gelner, Marek Hucz, Wojciech Sikora, Mateusz Trembaczowski, Sylwester Piechura. Przy fortepianie zasiądzie Dawid Rudnicki.
Spektakl ma charakter charytatywny, nie ma opłaty za wstęp, natomiast przed i po przedstawieniu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na leczenie i rehabilitację Igorka Bartosza – 4,5-letniego oświęcimianina chorego na nowotwór ucha wewnętrznego.

Organizatorzy spektaklu:
Oświęcimskie Centrum Kultury i Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu

Organizator zbiórki publicznej:
Rotary Club Oświęcim

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Igorka i bajkowego Kubusia na przedstawienie!

1 komentarz:

 1. Słuchajcie!!! spektakl był fantastyczny!!! o, przepraszam! Wojtuś mnie upomina:
  - to był musical! Mamo!!!
  dzieciaki zachwycone występem! a ja byłam zachwycona ilością ludzi na widowni!!!!
  muszę to przyznać! jesteśmy super!!!

  buziaki!!!
  Asia K.

  p.s. Albert! Moniko! fajnie, że Wasi chłopcy też tam byli!!!

  OdpowiedzUsuń