sobota, 27 marca 2010

...rowerowo-piłkarski weekend

Ewelina( już absolwentka PWSZ) i jej siostra Dagmara (jeszcze studentka PWSZ) odwiedzają Igorka i Janoszka. Przywożą ekologiczne wędliny ze sklepu "Magda" w Brzeszczach (właścicielowi oraz kochanej mamie Milaniak- dziękujemy)Dziewczyny przywożą także prezenty - piżamki dla chłopaków obowiązkowo w klubowych barwach - Liverpoolu dla Igorka i Manchesteru dla Janoszka. Piżamki mają już swoją premierę:) Igorek obowiązkowo ogrywa Dagmarę w piłę... Dziewczyny są niesamowite. Deklarują się jako nianie – w każdej chwili gotowe zająć się Igorkiem.
Marzena Gołębiewska, której wcześniej nie znałam dołącza do grona wielkich wspaniałych Przyjaciół Igorka. Pprzekazuje nam pieniądze zebrane wśród personelu Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, salowym, technikom, pracownikom biurowym etc. Dziękujemy. Marzena - zwłaszcza Tobie - za dobre myśli, za serce i za nocnego sms-a...
Dziękujemy także za wsparcie Tadeuszowi Dziędzielowi i Tadeuszowi Augustyniakowi oraz wszystkim członkom Elitarnego Cywilnio-Wojskowego Klubu „Starzyk” w Oświęcimiu.
Inaugurujemy sezon rowerowy. Igorek jedzie na mini-wycieczkę na rowerku do naszych przyjaciół: Sylwi, Michała, Zuzi i Stasia Łyganów. Janosz i ja - również ostro pedałujemy ... Jest ciepło i wiosennie. Chłopaki rozgrywają mecz piłki nożnej na trawniku … Igor biega, cieszy się, pokrzykuje... Żadnych zewnętrznych oznak choroby – myślę patrząc na moje zdrowo rozbrykane dziecko.
Dziś wizyta wujka Staszka i cioci Kamili- czarodziejki. Wahadełko. Dobra energia.
Za nami kolejny piękny dzień. Zawsze taki jest, gdy Igorek czuje się dobrze. No i jeszcze Wisełka wygrała z Polonią BETON, jak mówi Igorek. Jest wniebowzięty. Został fanem zawodnika, który nazywa się Issa - o swoich klubowych przemyśleniach oczywiście informuje mnie na bieżąco:)
PS. Janoszek obwieścił nam, że chce mieć taką fryzurę jak Igorek.Przyjdzie lato - będzie miał jeżyka.

W Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy dla Igorka włączają się Brzeszcze. 10 kwietnia w Ośrodku Kultury wielki koncert charytatywny . Szczegóły na załączonym plakacie. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz