środa, 24 marca 2010

...powroty

Dwudniowy pobyt w Prokocimiu skończył się połowicznym sukcesem. Udało się zrobić badanie tomografem, natomiast porażką skończyło się podejście do rezonansu magnetycznego. Igorek, który dwa wcześniejsze rezonansy zniósł z godnością, teraz przez cały czas się ruszał. Jak stwierdził - "a bo wszystko mnie akurat swędziało tatuniu....". Niestety oznacza to, że za tydzień będziemy musieli powtórzyć badanie w narkozie.
Bardzo dobre wieści przyszły z Niemiec. Tam, zwołane konsylium, najlepszych niemieckich specjalistów (podpisało się 12 profesorów!!!)  potwierdziło słuszność prowadzonej w Prokocimiu terapii. To oczywiście kolejne światełko z napisem "radość", które zapaliło się w sercach styranych rodziców:). Z Niemieckimi lekarzami, oczywiście utrzymujemy stały kontakt i zastanawiamy się co dalej.
Już jutro o godzinie 16:30 uczniowie Powiatowego Zespołu nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu - z Teatru "Na Stronie" - zaprezentują w Oświęcimskim Centrum Kultury spektakl pt. "Nie ma nieba". Oczywiście dla Igorka. Teatrem opiekują się Państwo Toczkowie, którzy kiedyś byli naszymi nauczycielami. Są z nami od początku choroby Igorka, dzięki "Psorze", dzięki Pani "Psor".
Natomiast dzięki Lucynie Pasternak każdy z przybyłych otrzyma jutro kwiat a może nawet różę............zapraszamy

1 komentarz:

  1. Jutro będziemy obdarowywać przybyłych na spektakl kwiatami i to dzięki naszemu sponsorowi kwiatów ze Śląskiej Giełdy Kwiatowej w Tychach.Wielkie podziękowania dla Tomka Polaka na ,którego zawsze można liczyć.

    OdpowiedzUsuń