poniedziałek, 19 kwietnia 2010

...tydzień pełen wydarzeń

Właśnie ropoczynamy tydzień, który będzie przepełniony bardzo istotnymi wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi, wspierającymi leczenie Igorka. W najbliższy czwartek w Państwowej Szkole Muzycznej w Oświęcimiu swój koncert da Grzegorz Turnau. Na ulicę Bracką, gdzie "nie stanie się nic i nie będzie się dziać aż do końca", zapraszamy w imieniu organizatorów: Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży i Rotary Clubu Oświęcim. Impreza ma charakter otwarty. - Wystarczy przed wejściem na salę wrzucić do puszki 22 zł (lub więcej) - jak informują na plakatach organizatorzy - aby wysłuchać koncertu wspaniałego krakowskiego artysty.
Dzień później, w najbliższy piątek - prawdziwa gratka dla fanów grupy FEEL, która zagra po raz pierwszy w Oświęcimiu. Koncert rozpocznie się o godz 20.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury. Cegiełki w cenie 30 zł (balkon) i 50 zł (parter) są do nabycie w OCK.
Wcześniej, (za to co do puszki) od godz. 18.00 zagrają "Krzywa Alternatywa" z Oświęcimia, "Hendon" z Czechowic Dziedzic i "Lord" z Bielska Bialej. Po ich koncercie sala zostanie opróżniona, a na koncert FEEL'a zostaną wpuszczeni jedynie posiadacze cegiełek. Oczywiście tych z Was, którzy wybierają się na występ Piotra Kupichy i jego kolegów zapraszamy już wcześniej i zapewniamy, że warto. Pozostałe kapele reprezentują naprawdę wysoki poziom muzyczny i na pewno dostarczą wam mnóstwa pozytywnych wrażeń. Koncert poprowadzą Bogdan Widawka i Darek Maciborek.

Na kolejne, tym razem sportowe  wydarzenie, zapraszamy w sobotę 24 kwietnia. W Chełmku, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Powiatowym Zespole Nr 8 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej. Wezmą w niej udział drużyny młodzieżowe dziewcząt z powiatów: żywieckiego, chrzanowskiego, olkuskiego i oświęcimskiego. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00, a zorganizowaną w trakcie imprezy aukcję poprowadzi gwiazda naszych ekranów i przyjaciółka naszej rodziny - dziennikarka Marzena Rogalska. Ogromne podziękowania za organizację tej imprezy składamy dla Pani Bernadety Sędrak - Legut i Pani Sylwi Sajak, dla dyrektora Michała Kaczmarczyka oraz dla Andrzeja Skrzypińskiego. Dziękujemy także honorowym patronom zawodów; Markowi Sowie, Józefowi Kale i Andrzejowi Saternusowi.

Całkowity dochód z imprez przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Igorka.
Serdecznie zapraszamy do udziału we wspomnianych wydarzeniach.

3 komentarze:

 1. Albert...zmiłujcie się...mam maturę za 2 tyg...a Wy tak kusicie...a mi tak szkoda nie iść...

  Panie Turnau - uwielbiam Pana :)

  P.

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja przyjeżdżam na Pana Feela;)bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili.
  magdalena

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już pisałam w jednym z poniższych komentarzy, że bilety-cegiełki na Feel już od ponad tygodnia zajmują honorowe miejsce na naszej komodzie :-)
  Skończyć to się może tym, że nas nie wpuszczą na koncert, bo chłopaki codziennie muszą je dotknąć i sprawdzić i przeczytać i obejrzeć i jeszcze tysiąc ważnych i... :-)
  szkoda, że Was tam nie będzie Albertowie kochani!!!
  trzymajcie się w tym Prokocimiu! i buziolów tysiąc!!!

  Asia i chłopaki :-)

  OdpowiedzUsuń