poniedziałek, 26 kwietnia 2010

...reportaż w Radiu Kraków "Fala Dobra"

Któregoś pieknego dnia Marek Mędela z Radia Kraków usiadł u nas w domu i przeprowadził rozmowę ze mną i z Moniką. Rozmowa była taka, jak wiele innych rozmów wcześniej. Marek zrobił z tego reportaż. To co usłyszeliśmy w Radiu Kraków w ostatnią niedzielę tuż po godz. 12.00, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Redaktor Mędela zrobił po prostu rewelacyjny materiał i powiedział w nim pewne rzeczy w sposób, w jaki sami nie potrafilibyśmy tego zrobić, choć czasem, o ironio, mówi to naszymi ustami. Posłuchajcie tego koniecznie.

http://www.pwsz-oswiecim.edu.pl/igorbartosz/igorbartosz.mp3

"Fala dobra"
Autor reprtażu - Marek Mędela
Realizator dźwięku - Tomasz Kubiak
Wystąpili: Monika Bartosz, Albert Bartosz, Marcin Boiński, Barbara Rokowska, Leszek Szuster oraz osoby pragnące pozostać anonimowe.
(Reportaż zostanie powtórzony na antenie w czwartek o godz. 23.10)

Marku, dziękujemy.

5 komentarzy:

 1. Aż ścisnęło mi gardło jak słuchałam tego reportażu. Jesteście wspaniałymi LUDŹMI , i inaczej być nie może jak tylko DOBRZE:) zobaczycie żę jeszcze cały Oświęcim będzie sie bawił na weselu u Igorka:)-M;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie i dobrze... Ciągle się modlimy i kciuki trzymamy:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem co czujecie .... ja też leczę syna w prokocimiu , też na,, jedynce ,, miałam takie same odczucia jak państwo .... życzę duużo zdrowia Igorkowi ...i dużo sił dla państwa

  OdpowiedzUsuń
 4. niesamowity material! w koncowce nagrania piekne zdanie i sama prawda - "Igorek jest nam wszystkim bardzo potrzebny!"

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny i wzruszający materiał. Będzie dobrze! Trzymam kciuki i pamiętam w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń