wtorek, 31 sierpnia 2010

...ale wyniki!!!

Dziś zrobiliśmy Igorkowi badanie krwii. Byłem w ośrodku zdrowia na Zasolu, gdzie pracują bardzo miłe, kompetentne i miłe Panie pielęgniarki i laborantki, zeby zrobić Igorkowi kontrolne badanie krwi. Wyniki, które osiągnęło nasz dziecko przeszły najśmielsze oczekiwania, bo okazało się, że absolutnie wszystkie wartości są w normie! Nie ma żadnych deficytów co oznacza, że organizm naszego wojownika wygrywa z oslabieniami. Kolejny dowód na taki stan rzeczy to fakt, że najmłodszy z Bartoszy zaczął jeść niemal wszystko. Przestał ostetntacyjnie zjadać tylko jeden posiłek i zaczął korzystać z całego wachlarza produktów, włącznie z owocami. Coś niesamowitego:)
Mocno ropoczęliśmy akcję wspierania małej Kalinki, o której Monika pisała wcześniej. Dziś rozmawiałem z Mirosławem Koźminem z "Super Expresu". Ma nas odwiedzić w piątek, pogadać z Igorkiem i coś napisać o naszym zwycięstwie. "Zarazilem" go przy okazji tematek małej Tarnowianki i on oczywiście ochoczo dał się namówić na tekst o niej. Monika posłała wczoraj informacje o Kalince do innych mediów. Bardzo potrzebne są jej pieniądze, ale myśle że dadzą radę!!! Innej opcji nie ma:)
Odwiedziłem też wczoraj małą mieszkankę Chrzanowa, chorą na wodogłowie. Ma cztery latka i jest urocza. Niestety kontakt z nią jest bardzo ograniczony. Mała potrzebuje specjalnego kombinezonu, który będzie utrzymywał jej wiotkie cialko. Z kombinezonem damy rady ale potrzebne są pieniądze na terapię. Więcej na jej temat, już niedługo w prasie chrzanowskiej oraz na portalu chrzanowskie24.

4 komentarze:

 1. Witam!
  Góra miesiąc temu Polskie radio wyemitowało reportaż na temat mężczyzny który przez tego samego raka oczu stracił wzrok, ma dwoje dzieci i oboje chore, starszy chłopczyk został wyleczony w Anglii, a młodsza dziewczynka jest w trakcie leczenia i ojciec jest zdesperowany też ją tam leczyć. Tyle informacji zapamiętałam. Może uda Wam się skontaktować z kimś z Radia i coś na ten temat dowiedziec. Pozdrawiam! Ola

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy swojego człowieka w Polskim Radiu, nazywa się Marek Mędela (poleca jego audycję, link jest po prawej, na górze). Jak tylko dam mu znać, to serducho na pewno każe mu podziałać. Zaraz do niego zaGGadam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla Marka nie ma rzeczy niemożliwych. Odezwał się szybko i przesłał link do reportażu: http://www.polskieradio.pl/reportaz/reportaz.asp?id=5466

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny dzieciak. Trzymam kciuki za niego.

  OdpowiedzUsuń