środa, 26 maja 2010

...MOWP - podsumowanie działalności

Na początku czerwca odbędą się kolejne dwie imprezy, którymi podsumujemy pół roku działalności Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy na rzecz Igorka.
1 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich do Oświęcimskiego Centrum Kultury na otwarcie wystawy fotografii Tomka Móla "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy". Tomek był z nami od orkiestrowego preludium a o tym jak genialnym jest fotografem przekonajcie się sami, oczywiście przychodząc na wystawę. Zapraszam wszystkich serdecznie ponieważ będzie to okazja do wspólnych rozmów wśród większości z tych ludzi, którzy od początku nam pomagają, choć mamy nadzieję że pojawią się również Ci, którzy po prostu lubią dobre zdjęcia.
2 czerwca we wtorek kolejna impreza w drugim (duchowym) domu Igorka, czyli w Chełmku. Tam Pani Mariola Krzeczkowska we współpracy z Tetrem "Awangarda" oraz nieocenionymi Paniami Bernadetą Sędrak - Legut i Sylwią Sajak przygotowała "wieczór rozrywki" (szczegóły na plakacie). Wejście "za to co do puszki" i oczywiście dochód przeznaczony będzie na leczenie Igorka.
Mamy szczerą nadzieję, że kolejne imprezy będą już organizowane dla innego dziecka, bo po pierwsze zbierzemy potrzebną kwotę na operację Igorka a po drugie nasze dziecko od września wróci do normalnej dziecięcej egzystencji z tak cudownymi jej elementami jak chodzenie do przedszkola, jeżdżenie z rodzicami na zakupy, wycieczki w góry, bieganie po podwórku i całe mnóstwo innych, na co dzień niedocenianych, rozkoszy. Innej opcji nie ma!

4 komentarze:

 1. Ja trzymam za to mocno kciuki!
  Ola mama Igora

  OdpowiedzUsuń
 2. ...innej opcji nie ma... tak na marginesie: każdemu dziecku życzyłabym z całego serca tak cudownej mamy, jaką jesteś Moniko... szczególnie tym cierpiącym... uściski :O)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też dołączam się do życzeń dla cudownej mamy Igorka Moniki w tym dniu.Pozdrawiam Luśka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatni akapit to jest to co w Was lubię najbardziej!!!
  A jestem pewna, że MOWP będzie miała pełne ręce roboty, bo niestety, potrzebujących nie brakuje...

  pozdrówka!
  Asia K. i chłopaki

  OdpowiedzUsuń