piątek, 3 września 2010

..dramatyczny email

Dziś dostałem dramatycznego emaila od taty chorej na nowtwór oczu Kalinki. Jeśli w ciągu miesiąca nie zostanie zoperowana, straci lewe oko. To samo stanie się później z prawym. Liczy się KAŻDA złotówka.
Jesli możecie wpomóc leczenie Kalinki, zróbcie to proszę. Jeśli nie możecie, przeklejcie tę informację na swoje konta na Facebooku, czy NK. Rozlejcie po prostu falę dobra na każdy możliwy spsób. Ona jest na świecie dopiero od 6 miesięcy…
Dane do darowizn:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Nr konta:41124010371111001013219362
Koniecznie z dopiskiem: Darowizna na rzecz Kaliny Janowskiej.
Blog Kalinki: http://www.kalinajanowska.blog.onet.pl./

3 komentarze:

  1. Dalej ,dalej ludzie pokażcie ,że stać nas jeszcze raz na ogromny zryw ,żeby pomóc temu Maluszkowi!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ...a ja dalej nie potrafie zrozumiec dlaczego Panstwo czy ekonomia - a ogolnie pienadz - stawia ludzi: rodzicow czy dzieci przed sytacjami w ktorych pojawia sie twierdzenie - nie stac nas na uratowanie zycia najblizszych!!! to system jest CHORY! Jesli rodzice Kalinki nie beda w stanie uzbierac odpowiednich srodkow maja po prostu patrzec bezradnie na to ze nie ma tego rodzaju terapi na liscie zabiegow refundowanych - trudno?! Krotko - tego rodzaju zagadnienia jest mi bardzo ciezko zrozumiec!!! nalezy jednak wierzyc ze moze kiedys bedzie inaczej... lepiej!

    OdpowiedzUsuń
  3. nie ma czasu rozprawiać o tym co państwo gwarantuje chorym .Jesteśmy zdani na życzliwość bliznich.Liczy się każda godzina,każda złotówka.Indywidualnie my możemy najwięcej,bez łamania przepisów wspieramy tych co są w potrzebie.To od nas zależy najwięcej.Kochani czy chcielibyście być na miejscu Kalinki?

    OdpowiedzUsuń