niedziela, 12 września 2010

...byli z TVS


Tak jak pisaliśmy wcześniej odwiedzili nas dzisiaj przemili ludzie z TVS. Przez cały poranek nagrywali materiał o Igorku rozmawiając przy okazji z nami i naszymi gośćmi. A zaproszeni zostali na tę okazję goście niebylejacy, bo Pani Apolonia Maj, dyrektorka Oświęcimskiego Centrum Kultury, Pani Iwonka Sobala, dyrektor biblioteki w PWSZ i znany literat, Lech Chodacki. Oczywiście, dla nas są to odpowiednio Ula, Iwonka i Kazek, ale tak oficjalnie, ładnie brzmi...:) W każdym razie okazało się, że Igor to prawdziwe "zwierzę medialne" i oko kamery nijak mu nie przeszkadza. Czuł się świetnie prezentując coraz to nowe umiejętności. Żeby zweryfikować jak wypadł, powinniście włączyć dziś Telewizję Silesia o 17.45 lub 20.00. A jeśli tego nie zrobicie, prawdopodobnie będziecie mogli zobaczyć dzisiejsze wiadomości już jutro w internecie. Za dwa tygodnie ma być gotowy szerszy materiał o Igorku.
Naszym Przyjaciołom, którzy byli z nami od początku - i dzisiaj podczas nagrania - dziękujemy gorąco.
Igorek tryska zdrowiem i energią a tematem głównym jest przedszkole, do którego może wrócić już jutro, po dwóch dniach spędzonych w domu...:)

2 komentarze:

 1. Witam Całą Wspaniałą Rodzinkę Bartoszów;)
  Dziękuję za sernik, był pyszny;)
  już zabieram się za montaż i zapraszam na program Silesia Informacje;)
  Anja Ujma

  p.s.przytulańce dla Igorka i Janoszka;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oglądałam :) pierwszy raz was "na żywo" chociaż tak mogłam was poznać poza blogiem. Fantastyczna rodzinka :) teraz byle do przodu... :)

  OdpowiedzUsuń