środa, 25 stycznia 2012

...zmartwienie

Wynik badania klatki piersiowej Igorka jest dobry. W badaniu TK brzuszka okazało się natomiast, że w lewej nerce widoczna jest mała torbiel. Lekarze uspokajają nas, że to nic onkologicznego i żeby się nie martwić, bo równie dobrze w kolejnym badaniu może jej już nie być. Niemniej jednak zbladłam słuchając przez telefon odczytywany przez panią doktor wynik. Nie za dobrze wypadł w badaniu również żołądek: "Poszerzony roszczeniowo żołądek. Pogrubiona do 9 mm ściana na poziomie odźwierników w sąsiedztwie, którego widoczna jest także kolekcja powietrza mogąca odpowiadać uchyłkowi". Zadzwoniłam do poradni i poprosiłam  doktor prowadzącą o zapoznanie się z tym wynikiem i informację, czy Igorkowi wykonane zostaną dodatkowe badania. 
Albert napisał do pani profesor Walentyny Balwierz z prośbą o opinię na temat tego wyniku. Lekarze na oddziale, i wszyscy nasi znajomi parający się zawodowo medycyną uspokajają nas, ale odczuwamy lekki niepokój. 
Mamy dzwonić w poniedziałek do szpitala. Może wcześniej będzie opinia pani profesor.


3 komentarze:

  1. Napewno będzie wszysto dobrze, wierzę w to z całego serca, proszę ucałować Igorka.Pozdrawiam gorąco

    OdpowiedzUsuń
  2. I jak? Mam nadzieję, że wszystko dobrze...

    OdpowiedzUsuń
  3. ja też czekam na wiadomość że wszystko dobrze. Znalazłam Igorka kilka tygodni temu i od tej pory zaglądam tu często. Trzymam kciuki. Musi być dobrze.

    OdpowiedzUsuń