poniedziałek, 26 września 2011

Kochani, wszystko OK!!!!!!

W piątek zadzwoniłam na oddział. Wynik poniedziałkowego TK wykazał, że płuca Igorka są czyste, węzły chłonne także. Ogromna ulga i oczekiwanie w napięciu na wynik czwartkowego MRI twarzoczaszki.
Dziś, po trzech dniach, na skrzynce mailowej informacja z pracowni rezonansu USD:
Stan po zabiegu operacyjnym, radioterapii i chemioterapii z powodu guza piramidy prawej kości skroniowej - mięsak zarodkowy. W porównaniu do badania poprzedniego z 16.06.2011 po str.prawej w obrębie piramidy kości skroniowej, w rejonie kanału t.szyjnej wewnętrznej nadal widoczny podobnej wielkości obszar podwyższonego sygnału w obrazach T2-zal, pośredniego sygnału w obrazach T1-zal., wykazujący głównie brzeżne wzmocnienie kontrastowe. Wskazana dalsza kontrola MR.
Boże, jak dobrze!!!!  Guz jest podobnej wielkości jak ostatnio!!!  Najpiękniejsza, najcudowniejsza, najradośniejsza wiadomość!!! Życie cudem jest!

3 komentarze:

  1. Hurra! Uff, ależ długo trzymaliście nas w niepewności. Najważniejsze jednak, że wszystko ok! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo sie cieszę. Obserwuję caly przebieg choroby Igorka-jestescie wielcy- dziecko wspaniałe.trzymam kciuki, ale jestem pełna dobrej nadziei. Moja wnuczka rozpoczeła walke z tym gadem, wpisy Panstwa na blogu napawaja mnie optymizmem. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sprawdziłabym ten wynik bo przecież Igorek nie miał operacji !!!!!

    OdpowiedzUsuń