sobota, 12 czerwca 2010

... Przyjaciele działają

1 czerwca w ramach projektu "MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA" - "CZŁOWIEK NIE JEST SAM" w Samorządowym Zespole Szkół nr 1 w Chełmku zorganizowano loterię fantową, z której dochód przeznaczony został na rzecz Igorka. Zebrano kwotę 330 zł. Dziękujemy!!!

Dzień później, 2 czerwca br. teatr szkolny „Awangarda” z Samorządowego Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 2 wraz z opiekunem Panią Mariolą Krzeczkowską zorganizował na rzecz Igorka w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Chełmku „Wieczór Rozrywki”. Podczas imprezy młodzież zafundowała publiczności spora dawkę humoru, bawiła gości skeczami kabaretowymi oraz parodiami piosenek znanych wokalistów. Do akcji charytatywnej włączyły się nasze kochane: Bernadeta Sędrak-Legut i pani Sylwia Sajak z Powiatowego Zespołu nr 8 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
Podczas imprezy zebrano 2005 zł. Dziękujemy mieszkańcom Chełmka i okolic za obecność, za wspólną zabawę i przede wszystkim - okazane serce i datki.

Na mojej skrzynce pocztowej mail:
"W nawiązaniu do naszej obietnicy sprzed kilku miesięcy, chcielibyśmy poinformować, że w zamian za kwiaty na naszym ślubie, udało nam się zebrać kwotę 1000 zł :-) . Pieniążki zostały wpłacone na konto podanej na stronie internetowej fundacji. Mamy nadzieje, ze pomogą one Państwu w dalszej walce z chorobą Igorka. Na bieżąco śledzimy Państwa losy. Przesyłamy moc uścisków i pozdrowień, życząc dalszej wytrwałości. Aleksandra i Piotr Bilińscy".Kochani Olu i Piotrze. Pomogą. I pieniądze i Wasza wiara i Wasze zaciśnięte gardy. Jesteście niesamowici i życzymy Wam, aby równie niesamowite było Wasze wspólne życie.
I jak tu nie wierzyć w ludzi? Nie kochać ich? Bezinteresownych, nieznanych nam wczesniej zupełnie.
Wraca wiara, wraca nadzieja. „Serce roście...”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz