środa, 8 sierpnia 2012

... 7 urodziny Igor(k)a :)


Dziś są 7 urodziny Igorka. A może już Igora...:). Nasz maluch od września rozpocznie formalną edukację i wszystko co złe, zostawi w tyle. Jego umysł już wyparł wiele złych wspomnień a najmłodszy z klanu Bartoszów przez cały dzień biega z uśmiechem przyklejonym do twarzy. Dla mnie i Moniki jego łobuzerskie numery, szelmowskie iskierki w oczach i ...dziwnie bliskie kontakty z ładnymi gimnazjalistkami, to powód do ogromnej radości. 
Dziś będzie party. Koleżanka małżonka upiekła tort. Przyjdą wszyscy kumple z podwórka i jak zawsze obrócą nasze mieszkanie w perzynę. Będzie ogromny gwar, zapasy z naszym Golden Retriever - Maurem, rozlany sok, poplamiona narzuta na łóżku i kila nieprzewidzianych zdarzeń. Cudnie!!! :) :) :)

PS. Janoszek przebywający na obozie terapeutycznym w Kościelisku napisał na FB: "Cześć Igor! Życzę Ci Igorku z okazji twoich 7. urodzin dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Baw się dobrze!!!!Do życzeń także dołącza moja babcia, Marysia".

6 komentarzy:

 1. Igorku, Wszystkiego co najpiękniejsze z okazji 7 urodzin. Nigdy nie przestawaj tak cudnie, zaraźliwie i promiennie się usmiechać...
  Ależ tego tortu to ja Ci zazdroszczę:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalności w przyszłości:)Wsztkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego najlepszego wspaniały chłopczyku

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla dzielnego Igorka.
  cieszę się ze zdrówko i humorek dopisują

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego Igorku

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego na całe 100 lat Twojego zdrowego życia! Ja też mam 7-letniego synka :) Ależ te nasze dzieci szybko rosną :) Pozdrawiam ciepło :*

  OdpowiedzUsuń