poniedziałek, 23 kwietnia 2012

WYNIKI OK!! :)

Wiemy tylko, że nie ma żadnych zmian w stosunku do poprzednich badań!!!!!!! Tyle dowiedziałem się z rozmowy telefonicznej, bo Voxel - firma wykonująca rezonans - nie wysłał nam jeszcze wyników badania na maila, jak czynił to dotąd.  Siedzieliśmy więc cały weekend jak na szpilach, ale już wszystko jest OK. To najważniejsze! Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, zaraz napiszemy. Bo teraz praca, praca....:)
.................................
Po interwencji telefonicznej - wynik został przesłany:
Nadal po stronie prawej w obrębie piramidy kości skroniowej, w rejonie kanału t.szyjnej wewnętrznej widoczny jest nieco nieregularny obszar o sygnale wysokim w obrazach T2-zal. i STIR, pośrednim w obrazach T1- zal, ulegający nieregularnemu wzmocnieniu kontrastowemu - wielkość zmiany podobna jak w badaniu poprzednim z 4.01.2012 . Podobnie jak poprzednio
widoczne niewielkie obszary zaburzeń upowietrznienia w obrębie prawego wyrostka sutkowatego. Wskazana dalsza kontrola MR.

 Odczekamy jakiś miesiąc (żeby nadmiernie nie obciążać organizmu Igorka)  i wykonamy jeszcze kontrolne rtg płuc - zgodnie z zaleceniami prof. Udo Kontnego, który prosił aby kontrolować płuca Igorka również w odstępach trzymiesięcznych.

8 komentarzy:

 1. Wspaniałe wieści. Ogromnie się cieszymy.

  OdpowiedzUsuń
 2. i my się cieszymy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko bedzie dobrze, wierze w to... A Wam zycze sily i wiary za kazdym razem, kiedy bedziecie jezdzic na jakiekolwiek badania, bo mimo wszystko na pewno sa stresujace... Ale wierze z calego serca, ze Igorek jest i bedzie zdrowy juz na zawsze! Tego Wam zycze i przesylam Szkrabowi mnostwo usciskow. Pozdrawiam. Iza - obca, ale zawsze z Wami.

  OdpowiedzUsuń
 4. co ten dzieciak robi z tym królikiem??????????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o tym samym pomyślałam... No, ale w obliczu takiej choroby ludzie są ślepi na cierpienie zwierzaków. Ludzie są ludzcy - jak to powiedział Wałęsa.

   Usuń