poniedziałek, 16 kwietnia 2012

..... Kraków i badanie

A sobota jak zawsze w Ikarionie... fot. arch:)
W środę czeka nas nieuniknione. Kolejny wyjazd do krakowskiej kliniki i przyjęcie na oddział.
Dzień później - badanie kontrolne. Rezonans twarzoczaszki. Minęły już trzy miesiące od ostatniego badania Igorka. Trzy miesiące względnego spokoju. Pozorów normalności.
Czas na kolejne skanowanie głowy, aby przekonać się, czy guz śpi.... I przekonamy się, że tak jest!
 Ale.... Myślałam, że w miarę upływu czasu będzie jakoś lżej... Mniej strachu?
Ciężko jest. Zwłaszcza w tych dniach.
I tylko lżej, gdy patrzymy na to nasze kochane żywe sreberko. Jak biega za piłką, jak tańczy, wygłupia się, śmieje i dokazuje z Janoszkiem ..... Okaz zdrowia- powie każdy, kto na niego spojrzy.
Podajemy Igorkowi pełen witamin i antyoksydantów flavon kids oraz mikroskopijne dawki aspiryny, bo jak wskazują ostatnie badania naukowców, aspiryna jest lekiem antynowotworowym - zapobiega nawrotom choroby.
Będzie dobrze...!
Wrócimy z Krakowa z dobrą nowiną a potem, wszyscy razem, w maju pojedziemy do Zakopanego, czego chłopcy nie mogą się już doczekać.
Ps. Zapomniałam napisać - trzymajcie kciuki! Jak zawsze!

5 komentarzy:

 1. NOWOTWÓR/INFO. (BIOLOGICZNA POMOC !!). *****

  CHLEB ANTYMIAŻDŻYCOWY-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
  80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

  CHLEB ANTYMIAŻDŻYCOWY-IRL, MOŻNA PAKOWAĆ PRÓŻNIOWO:
  Np. po 3 szt. jest on wówczas przydatny do spożycia przez PONAD 1 ROK. Energia biologiczna tj. 80% ENERGII (niskie węglowodany), na tzw. TRASY, wycieczki, dalekie wyjazdy czyli: LOGICZNA, ZDROWOTNA KONIECZNOŚĆ. Również AKCJE POMOCY HUMANITARNEJ !!

  OKRUSZKI !! DLA DZIECI, DLA SPORTOWCÓW, CHORYCH (SZPITAL), OSÓB STARSZYCH (DODAJEMY DO WSZELKICH POSIŁKÓW):
  Każdy CHLEB wg opracowań IRL KRAKÓW tj. upieczone MINI CHLEBKI, mielimy (mikser) uzyskując tzw. OKRUSZKI czyli produkt biologicznie wzorcowy w praktycznej do spożycia formie. Rozdrobniony chleb jest naturalnym źródłem ENERGII dla człowieka i powinien stanowić podstawowy składnik każdego posiłku/24h. Nasz organizm pozyskuje o 30% więcej energii, niż po spożyciu ugotowanego ryżu, co stanowi zwiększenie energetycznych możliwości życiowych dla wszystkich komórek, a w szczególności komórek nerwowych naszego mózgu. Układ immunologiczny otrzymuje dodatkową energię do walki z bakteriami, wirusami, także z komórkami nowotworowymi wzmacniając szanse obronne organizmu (dużo większa energia dla białych krwinek układu odpornościowego !!).

  PRZEPIS ten, jest zamieszczony na stronie internetowej; *****
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: http://www.instytutirl.com.pl/index6.php

  5.TEMAT.
  ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako mama Michałka z RMS embryonale stwierdzam z przekonaniem-nigdy nie jest u mnie lżej. Misio już 3 rok jest zdrowy...Jeżdżę z nim na kontrolę co 3mies do Wrocławia. A codziennie towarzyszy mi obrzydliwy strach. Wszyscy mówią że będzie OK a ja się boję. Każdy głupi objaw wywołuje strach. Przed kontrolą brak mi tchu. Trzymamy kciuki za Państwa Igorka -Misio i mama

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki!
  strafiłam do was z bloga Sandry, przeczytałam oba. Bardzo mocno trzymam kciuki, też mam bardzo chorego synka, ale to zupełnie inna historia:)
  W każdym razie jestem myślami z wami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam i to mocno! Ja sama jestem 17lat po... i co roku przed kontrolą starch mnie dopada, a od kiedy mam dzieci to nawet paralizuje! Goraco pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowód na to, ze można wygrać!!!! jesteście super. Dziękujemy za te miłe, podtrzymujące na duchu słowa!!!!! Oczekiwanie na wynik zawsze jest koszmarem! Wszystko można przeżyć, byle tylko usłyszeć tę dobrą informację!!! Usłyszeliśmy ją. Jak dobrze! Wszystko OK!!!

   Usuń