piątek, 3 lutego 2012

...gastroskopia

Dzięki ciotko Maju:):), dzięki kochani za wasze komentarze!!! Chcielibyśmy, aby wszystkie wyniki nie pozostawiały złudzeń, żeby wszystko było zawsze OK. Igorek jest zmęczony częstymi wizytami w szpitalu, kolejnymi badaniami. Zaczyna nam zadawać trudne pytania i wówczas w jego mądrych oczkach pojawiają się łzy... Staramy się nie okazywać przy nim niepokoju, ale trudno ukryć wszystko przed 6,5 letnim dzieckiem. Czasem te emocje odbijają się na naszym zdrowiu. Ostatnio Albert wylądował na SORze, bo miał problemy z sercem.... Jest na L4. Ma unikać stresu. Tylko jak?
Torbielka u zdrowego dziecka nie wywołałaby może reakcji nerwowej, ale w tym wypadku człowiekowi od razu zapala się czerwone światełko. Choroba Igorka zaczęła się przecież  TYLKO od zapalenia uszka.... Teraz trzeba sprawdzać wszystko. A to oznacza nieustające napięcie.
Dziś kolejny ból - druga dawka szczepionki WZW. W naszej oświęcimskiej przychodni - u Halinki Kobosko. Dziś także zadzwoniłam do USD - 28 lutego przyjmujemy się na oddział. 29 lutego Igorek będzie miał wykonaną gastroskopię - oczywiście w narkozie.
Kolejnej narkozie....

10 komentarzy:

 1. co to jest SOR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SOR- Szpitalny Oddział Ratunkowy.

   Usuń
  2. Bardzo dziekuje:)Duzo zdrowia!

   Usuń
 2. Wspaniały ten Wasz Synek i Wy Wielcy Ludzie :)
  Ciężkie chwile za Wami,niewyobrażalne dla mnie,ale wierzę,że już same dobre dni przed Wami,czego Wam z serca życzę! Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie dobrze, Pani jest silną kobietą i to przetrwa! powodzenia i dużo zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez kibicuję Igorkowi, musi być dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 5. która to już narkoza w jego młodym życiu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10-ta albo 11. I tak dobrze, że był na tyle dzielny i dojrzały, że nie musieliśmy go usypiać do radioterapii. Znam dzieciaki, które za każdym razem były w narkozie, a radioterapia u Igorka oznaczałaby 28 dawek.

   Usuń
  2. dzielny Igorek!!!

   Usuń
 6. trzymam kciuki za małego dzielnego Bohatera:)musi być dobrze:)

  OdpowiedzUsuń