wtorek, 22 lutego 2011

... coś optymistycznego

W korytarzu poradni onkologiczno-hematologicznej USD
... 3 marca kończymy leczenie:) Definitywnie.
Znamy już kalendarz badań kontrolnych.
Dwa tygodnie po ostatniej chemioterapii czeka nas tomografia całego ciała. Jej termin wyznaczono nam na 15 marca w USD.
18 marca (najprawdopodobniej) czeka nas rezonans magnetyczny w Klinice Uniwersyteckiej w Olsztynie, a ostatnie badanie - scyntygrafię kości zaplanowano w Krakowie na 23 marca.
Będziemy mieć również kontrolną wizytę u pani Laryngolog.

Nasze szpitalne wędrówki wkrótce przejdą do historii. Tak wspólnie i bezdyskusyjnie ustaliliśmy ostatnio z Igorkiem. I będą nas czekały już tylko dobre, normalne dni i takie momenty jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=07hnvi5fykE

6 komentarzy:

 1. Naprawdę normalny dzień.Gra Igorka i Janoszka była wspaniała.Ja wróżę wielką karierę piłkarską.Pod okiem taty trenera-komentatora dzielnie sobie radzą. Jedno pytanie,czy lustro na boisku jest ze szkła kuloodpornego?.Pozdrawiam i życzę tylko dobrych i normalnych dni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lustro-mam wrażenie, że tak:) Ale musimy poważnie pomyśleć o lampie - ta zdecydowanie źle znosi próby piłkarskiego ognia:):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, taki piękny dzień....szkoda tylko, że tak rzadko docenia się powszechność codzienności, ten filmik sprawił, że się rozmarzyłam i zadumałam. Ja również życzę samych takich dni

  OdpowiedzUsuń
 4. 18 marca mój synek zdmuchnie 2 świeczki na torcie urodzinowym, a że to w końcu nasze wspólne święto- ja też pomyślę życzenie. Oczywiście będzie ono dotyczyło pomyślnego leczenia wszystkich dzieci walczących z rakiem, oraz tych, które walkę wygrały, aby ten potwór już nigdy nie wrócił...
  A czy wklejone zdjęcie Igorka jest aktualne? Czyżby czuprynka na jego głowie już tak odrosła? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest aktualne, wzbudził fryzurą podziw w szpitalu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej!
  Jeżdżę z Wami...

  Pozdrowienia

  __________ mkd

  OdpowiedzUsuń