piątek, 14 stycznia 2011

...konkurs

Wczoraj był 13 stycznia.... Minął okrągły rok od momentu gdy Igorkowi zaaplikowano pierwszą chemioterapię. Nasz mały bohater ma wrytą w pamięć tę datę...My też. Może kiedyś będzie ona zaledwie mglistym wspomnieniem? Za chwilę wyruszamy z Igorkiem do Krakowa. Czekają nas kontrolne badania krwi. Zawsze tak mamy w czasie cyklu. Średnio co trzy dni - kontrola w USD. Po cyklu czeka nas 10 dni przerwy, domowego leniuchowania, bez igieł i męczących wycieczek.
Minął już rok odkąd piszemy tego bloga. Oswajamy się z chorobą. Piszemy go wspólnie. Wasze komentarze to kolejne historie, kolejne opowieści, cenne rady, refleksje i doświadczenia. Także, a może głównie, wielkie wsparcie.
Blog Igorka uczestniczy w konkursie na Blog Roku. Jeżeli chcecie możecie wziąć udział w głosowaniu SMS. Aby to uczynić należy wysłać SMS o treści A00084 na nr 7122. Koszt to 1,23 brutto (z jednego nr można wysłac tylko 1 SMS:). Cały dochód z głosowania przeznaczony jest na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Głosowanie potrwa do 20 stycznia.
Zobacz: http://www.blogroku.pl/igorbartosz,gwc26,blog.html

7 komentarzy:

 1. Oczywiście że chcemy głosować. Ja osobiście nie mogę,ale z drugiego końca swiata mobilizuję fodzinę i znajomych,Życzę zwycięztwa.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. korekta do pierwszego komentarza ,..mobilizuję rodzinę..Przepraszam za błąd

  OdpowiedzUsuń
 3. Aooo84 czy A00084 czy może AOOO84- trudno rozpoznać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po literce A są trzy zera:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprawiono, tak żeby nie było wątpliwości:)

  OdpowiedzUsuń
 6. KRAKÓW GŁOSUJE!!!!!!
  POWODZENIA!!!!!!!!!!
  magdalena wraz z pozdrowieniami:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękujemy. Zaraz kończy się czas oddawania głosów.

  OdpowiedzUsuń