wtorek, 22 maja 2012

...stabilizacja

U nas powolutku do przodu. Przedszkole, dom, podwórko, konie, treningi piłkarskie. W piątek Igorek był na kolejnej wizycie u Pani psycholog - monitorujemy jego stan napięcia mięśniowego  oraz psychiczny - po przebytej chorobie.... Od czasu do czasu pojawiają się trudne pytania i sny, których się boi. Ale ogólnie jest w bardzo dobrej kondycji. Uczy się wierszyka  (będzie hiszpańskim  królem i piłkarzem oczywiście) w przedszkolnym przedstawieniu. 1 września rozpoczyna naukę w Szkole Podstawowej nr 4 (tam gdzie Janoszek - mamy bardzo dobre doświadczenia:). W klasie integracyjnej nie było już miejsc, więc będzie się uczył w ogólnej. Wierzę, że nic nie zakłóci tej idylli zwyczajności.
5 czerwca mamy kontrolną wizytę w Klinice.
Zapraszamy na nasze fundacyjne imprezy:
Świetny spektakl teatralny, już 27 maja na deskach OCK :
http://www.mowp.pl/aktualnoci/2-aktualnoci/122-z-mowp-zagra-nawet-qzapomniany-diabeq-.html
oraz fantastyczny Dzień Dziecka  z MOWP:
http://www.mowp.pl/aktualnoci/2-aktualnoci/127-niesamowity-dzie-dziecka-z-mowp.html
Całkowity dochód z imprez oczywiście na rzecz naszych podopiecznych.

I jeszcze jedna ważna informacja, którą znaleźć można na stronie naszej Fundacji:
"Z dumą informujemy, ze nasz prezes,  Albert Bartosz, został nominowany przez Gazetę Krakowską do tytułu "Silnego Człowieka Małopolski Zachodniej" 2012. Jeśli ktoś ma ochotę na niego zagłosować, trzeba wysłać sms o treści CZLOWIEKMZ.2 na nr 72355 za 2.46 z Vat. Głosować można do 11 czerwca. Można też oddać dowolną ilość sms. Sam Albert twierdzi, że choć osobiście plebiscytów nie lubi, to ma świadomość, że dzięki nim można skuteczniej pomagać naszym podopiecznym, więc głosować trzeba. No to głosujemy. Aha, można też oddawać głosy na kuponach z Gazety Krakowskiej. Potem wszystko zostanie zsumowane."

Wszystkich, którzy choć w części utożsamiają się z prowadzoną przez nas działalnością prosimy o głosy!!!
To tylko może nam pomóc w działaniu.
Albert został nominowany za działalność Fundacji na rzecz dzieciaków. Pozostali nominowani to politycy - posłowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie.
 A więc pokażmy, że POMOC MA MOC!
Prosimy o Wasze głosy!

1 komentarz:

  1. Oczywiście, że oddałam, jak tylko przeczytałam w komentarzu

    OdpowiedzUsuń