poniedziałek, 21 lipca 2014

..... mała stabilizacja

Kolejne miesiące upływają nam szczęśliwie. Igorek ma się dobrze. W maju przystąpił do pierwszej Komunii Świętej, biegał na piłkarskie treningi,  uzyskał promocję do III klasy, a teraz korzysta z wakacyjnego wypoczynku.
Ostatni rezonans wykonaliśmy niestety, gdy Igor miał zapalenie ucha, więc wynik nie wyszedł wzorcowo (zmiany o charakterze zapalnym), ale innych niepokojących zmian nie odnotowaliśmy. Kolejne badanie MRI dopiero we wrześniu br.- pierwsze takie po długiej półrocznej przerwie (dotąd mieliśmy rezonanse co 3-miesiące).
W ubiegłym tygodniu byliśmy w klinice w Krakowie. Igorek miał zalecone przez poradnię onkologiczną badania biochemiczne krwi, wizyty kontrolne u kardiologa i okulisty. Wykonano mu ekg i echo serduszka. Wykazało nieistotną niedomykalność zastawki trójdzielnej (stąd prawdopodobnie okresowe szmery serduszka, o które dopytałam, bo Maja kilkakrotnie je usłyszała podczas badania osłuchowego). Pani kardiolog stwierdziła, że Igorek ma całkowicie zdrowe serduszko. Pozostałe badania również wykazały, iż wszystko jest w najlepszym porządku!


1 komentarz:

  1. Jak miło przeczytać dobre wieści...
    niech zawsze już tylko takie będą do przekazania.

    Serdeczności dla całej Waszej Rodzinki

    OdpowiedzUsuń