środa, 6 listopada 2013

...serduszko OK


 Igorek został studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Oświęcimiu. Złożył ślubowanie i został immatrykulowany przez JM Rektora oświęcimskiej Uczelni - prof. zw. dra hab. Witolda Stankowskiego. Ma swój indeks, w którym wpisywane są zaliczenia kolejnych interesujących wykładów... Pierwszy dotyczył wściekłego azotu i obfitował w wiele fantastycznych doświadczeń.
Indeks cieszy się jednak nieco mniejszym zainteresowaniem niż..... kolejny album na karty piłkarskie Champions League 2013, które są  na samym szczycie jego ostatnich zainteresowań.
Albert był z Igorkiem na badaniu echa serduszka - w Multimedzie. Wykonywaliśmy je u pani kardiolog dr n. med. Blandyny Karwot. Wszystko w najlepszym porządku!!!! Przed nami jeszcze kontrolne rtg płuc, a 19 grudnia rezonans głowy - najpiękniejszy prezent pod choinkę. Trzymajcie kciuki!

3 komentarze:

 1. Super! Gratulacje dla studenta! Pozdrowienia od Michałka-6latka, I klasisty, rozrabiaki! Dostał się do szkoły muzycznej, na skrzypce i w grudniu na Mikołajki będzie miał swój pierwszy koncert! Po cholernym RMS brzuszka ani śladu! Jesteśmy świeżo po kontroli we Wrocławiu i usłyszałam że jeszcze tyklo 2 x kontrola, potem koniec z Onkologią... Nie wierzę, nie mogę uwierzyć że jest zdrowy i to wszystko za nami. Wciąż się boję... Minęły 4lata od zakończenia leczenia... Misio urósł i super wyglada. Lekarki go nie poznały... Trzymajcie sie ciepło Kochani1 Anna mama Michałka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lejesz miód na moje serce!!!!! żegnaj onkologio!!!! Najpiękniejsze marzenie-zaklęcie- do spełnienia!!!! Dużo zdrowia!!! Już zawsze! Buziak dla Michałka:)

   Usuń
 2. Brawo Igor, ja w dzieciństwie nie miałam takiego zapału

  OdpowiedzUsuń