środa, 12 września 2012

...kontrola

Spokój. Szkoła, dom, treningi piłkarskie na Unii.... W weekend wyrwałam się z chłopakami na wieś, pod Tarnów, do naszej ukochanej rodziny, z którą rzadko ostatnio się spotykaliśmy. Igor dokazywał ze swoimi kuzynami, jak przed laty. Jakby to wszystko co go w międzyczasie spotkało było tylko złym snem. Niekiedy pytam go o ten okres i dziwię się, jak mało pamięta. Może dobrze. Zastosował naturalny system wyparcia. Liczy się to, co tu i teraz.
Dobre wieści od znajomych - Kuba, (link do jego bloga-obok) zakończył leczenie w Niemczech i po kilku latach walki z chorobą właśnie poszedł do pierwszej klasy:) Powrócił do normalności. Krzepiące wieści!
My w najbliższy piątek jedziemy do kliniki na planową wizytę kontrolną. Zaliczymy, jak nam się uda, dwie poradnie - onkologiczną i gastrologiczną - sprawdzimy brzuszek Igorka po przeleczonym helikobacter i pewnie zaplanujemy kolejny rezonans. Powinien być na przełomie października i listopada. Czas kolejnej próby.

16 września zapraszamy wszystkich do Brzeszcz na stadion Górika Brzeszcze. Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zagra dla Nikolki. Szykuje się super piknik!

PROGRAM
15:00 – Otwarcie imprezy.
15:10 – Gry i zabawy dla najmłodszych.
15:30 – Pokaz straży pożarnej – palenie samochodu (bieżnia przy płycie głównej)
16:00 – Koncert zespołu Eight Ball (Brzeszcze)17:00 – Pokaz szkoły tańca Grawitacja (Oświęcim)
17:30 – Koncert zespołu Overdrive (Kraków)
18:50 – Koncert Adro & Dj Wróbson Show (Brzeszcze)
20:00 – Koncert Sebastian Białek „BIAŁY” (Czechowice-Dziedzice)
21:00 – Koncert zespołu De Nuevo (Bielsko-Biała)
22:00 – Festyn przy muzyce Sporysz Band
01:00 – Zakończenie zabawy.
Współorganizatorami koncertu są Ośrodek Kultury w Brzeszczach oraz K.S. Górnik Brzeszcze.
Więcej informacji: www.mowp.pl

1 komentarz: